Zabójca

Andrea Galli

Wydawnictwo :WAB




Główny wskaźnik emocji
4/10






Publicystyka - dla dorosłych

WstrzÄ…sajÄ…cy reportaż wÅ‚oskiego dziennikarza o jednym z najbardziej poszukiwanych zabójców na Å›wiecie. Nikt nie uosabia nowej ery przestÄ™pczoÅ›ci tak jak Julius Sinanaj. Ten niezwykle niebezpieczny przestÄ™pca byÅ‚ tak biegÅ‚y w gubieniu Å›ladu, że wedÅ‚ug Interpolu wÅ‚adze nawet nie wiedziaÅ‚y, że szukajÄ… najbardziej Å›miercionoÅ›nego zabójcy w Europie, dopóki siÄ™ nie przyznaÅ‚.

Schwytany w Albanii pod koniec obÅ‚awy w 2018 roku, byÅ‚ wynajmowany przez przestÄ™pców, polityków, zwykÅ‚ych obywateli i rosyjskie tajne sÅ‚użby, które nie tylko pÅ‚aciÅ‚y mu za egzekucjÄ™, ale najprawdopodobniej nauczyÅ‚y go rzemiosÅ‚a i zainspirowaÅ‚y jego miÅ‚ość do dzieÅ‚ Dostojewskiego.






By nie umrzeć z nudy

Lato

Dla rodziców

Lekka lektura

Nowość

Pomiędzy 10 a 20 euro

Kilka dni







Te książki mogą Cię zainteresować



Siedem odcieni miłości

Szkoła dla wilczków

Leopantera

Wiersze i wykłady









Biblioteki emocji to projekt tworzony przez sieć innowacyjnych bibliotek publicznych znajdujących się na terenie Europy, które poszukują nowych dróg promowania czytelnictwa w krajach UE. Po raz pierwszy połączą analogowe i cyfrowe zasoby, by zaproponować czytelnikom książki sklasyfikowane zgodnie z kryterium emocji, które wywołuje ich lektura. Ponadto przeprowadzone zostaną skierowane przede wszystkim do młodzieży sesje biblioterapeutyczne. Wiedza z zakresu literaturoznawstwa i neuronauk zostanie wykorzystana w celu ułatwienia im rozumienia kwestii społecznych oraz kształtowania gustu czytelniczego.